ubytovanie Pension Svet

ubytovanie Uzice
 

*** ubytovanie Pension Svet / ubytovanie Uzice

ubytovanie Uzice Pension Svet

Cestovateľský Pension Svet sa nachádza v pokojnom Resorte Zeleného údolí, len 2 km od zjazdu 9 z diaľnice D8 v obci Úžice. Dominantná budova z kameňa a dreva má interiér zariadený rôznymi exotickými štýly. Každá izba vás prenesie do inej krajiny na zemeguli a je vyzdobená doplnky, ktoré charakterizujú dané miesto na svete.

Pension Svet ubytovanie
Každý z 11 apartmánov penziónu Svet Úžice je vybavený 4-5 lôžkami, vlastnou kúpeľňou, WC, umývadlom. Všetky apartmány sú s výhľadom na rybník s možnosťou vonkajšieho posedenia. Niektoré apartmány majú balkón. V každom apartmáne sa nachádza TV, bezplatný wifi internet. VIP apartmány sú vybavené chladničkou s minibarom.

Úžice ubytovanie pension Svet služby
Na recepcii si je možné zapožičať drobné domáce spotrebiče, k dispozícii trezor. Recepcia penziónu Svet Úžice poskytuje sekretárske a kancelárske služby ako tlač, kopírovanie, fax, skenovanie. V cene sú zahrnuté raňajky a strážené parkovisko.

Ubytovanie Pension Svet reštaurácia - stravovanie
Niekoľko metrov od penziónu Svet v Úžici je jedinečná reštaurácia Ranč u Bašty. Narozdiel od Bašty, ktorá je určená predovšetkým pre uzavretú spoločnosť, Ranč je denný restaurant, ktorý ponúka špeciality predovšetkým českej kuchyne. Kladie veľký dôraz na zážitkovú kuchyňu s dodržiavaním zásad zdravej výživy. K dispozícii je tiež veľká záhradná terasa a gril.

Pension Svet ubytovanie Úžice konferencie
Súčasťou Pensionu Svet je kongresové centrum, ktoré je možné využiť pre organizovanie Vašich školení, konferencií, rokovaní, briefingov, workshopov a ďalších podobných aktivít. K dispozícii pohodlné kreslá a stoly, moderná audio-vizuálna technika, výpočtová technika, pripojenie k internetu ... Možnosť občerstvenia a gastronómia v priestore kongresového centra aj v blízkom ranči u Bašty. Originálne zariadený interiér hlavnej miestnosti vám ponúkne moderné, pokojné a útulné prostredie pre Vaše aktivity. Bezbariérový prístup.

Dovolenka Zelené údolie pension Svet Úžice
Rekreačný šport i zábava pre celú rodinu - minigolf na jedinečnom 1. Putting-golfovom ihrisku v Európe, zasadenom v prírode a na jamkách - dráhach s povrchom z niekoľkých druhov kvalitných umelých tráv. Hostia penziónu Svet majú k dispozícii biliard, stolné a doskové hry, Petangue. Pamiatky v okolí-zámky Nelazoheves, Veltrusy a Melník. Pension Svet stojí len 200 metrov od autobusovej zastávky. Autobus vás zavezie na metro Kobylisy v Prahe asi za 25 minút. Autom ste za 10 minút v Prahe Letňany, na veľtrhu, v nákupnom centre a na metre. Iba 20 km je letisko Václava Havla Praha - Ruzyně.

Kapacita jednotlivých zariadení Zeleného údolí:
Pension Svet - 11 apartmánov celkom s 55 lôžkami
Bašta Úžice - 80 osôb, vo vonkajšej besiedke 40 osôb
Ranč u Bašty - 70 osôb, letná Country terasa pre 80 osôb
Kongresové centrum - 80 sediacich osôb.

ubytovanie Uzice Pension Svet - Služba na recepcii je 24 hodínubytovanie Uzice Pension Svet - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Uzice Pension Svet - hotel má reštauráciuubytovanie Uzice Pension Svet - V hoteli je biliardubytovanie Uzice Pension Svet - možnosť pripojenia na internetubytovanie Uzice Pension Svet - k dispozícii letná terasaubytovanie Uzice Pension Svet - golfubytovanie Uzice Pension Svet - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Uzice Pension Svet - Izby s vlastnou toaletouubytovanie Uzice Pension Svet - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: